RCOM - firany, zasłony, dekoracje, karnisze, rolety rzymskie Gdańsk


Kupiłam mieszkanie i mam problem z udekorowaniem okien. Nie znam się zupełnie na rodzajach tkanin. W jednej części będzie mieszkała moja mama, która lubi ciemne, ciężkie tkaniny. Ja z kolei jestem zwolenniczką przezroczystych materiałów. Czy mogliby mi Państwo pomóc?

Katarzyna z Wrzeszcza


Oczywiście Pani Katarzyno, z przyjemnością pomożemy Pani w doborze tkanin. Dekorowanie okien za pomocą tkanin wypada najlepiej, gdy komponują się one z innymi miękkimi elementami wystroju wnętrza. Pasujący wzór, kolor i rodzaj tkaniny to stara wypróbowana metoda tworzenia harmonijnego planu wnętrza.

Ciężkie, ciemne tkaniny oraz te o wyraźnej fakturze dają wrażenie ciepła i przytulności, sprawiając że pomieszczenie wydaje się bardziej luksusowe i eleganckie. Lżejsze i prześwitujące tkaniny są mniej oficjalne i powodują, że pomieszczenie sprawia wrażenie przestronnego i przewiewnego.


Rozpraszają światło i nadają miękkości pomieszczeniu. Nie hamują całkowicie dopływu światła, ale odcinają wnętrze od niepożądanych widoków. Do dyspozycji mamy duży wybór tkanin zarówno tych lekkich jak i cięższych. Zapraszamy do naszej pracowni.

RCOM DEKORACJE OKIENNE