RCOM - firany, zasłony, dekoracje, karnisze, rolety rzymskie Gdańsk


Jakość - terminowość - zadowolenie klienta

Prowadzimy profesjonalną pracownię krawiecką, w której wykonujemy wszystkie nasze aranżacje okienne. Profesjonalne maszyny, stoły, prasowalnie a przede wszystkim profesjonalizm naszych Pań krawcowych prowadzi do zachwycających efektów na Państwa oknach.

Bardzo dziękuję za dotychczasowe zaufanie jakim Państwo obdarzyli naszą firmę. Ze swej strony pragnę zapewnić iż ciągle dokładamy nowych starań i podnosimy swoje kwalifikację, aby nasi klienci byli obsługiwani kompleksowo i w coraz lepszy sposób.

Nie tylko chcemy, ale i musimy cały czas stawiać czoła konkurencji. Zadowolenie klientów ze współpracy z nami to dla nas największa satysfakcja.

Od początku naszego istnienia podstawą działania były jakość, terminowość i zadowolenie klienta. Tak działa cała nasza firma.

Staramy się nieustannie rozwijać, podnosić kwalifikacje pracowników, szukać nowych rozwiązań w aranżacji okien naszych klientów, oferować usługi na bardzo wysokim poziomie. Nasza uwaga skupiona jest na tym, by dostosować naszą ofertę usług do rosnących wciąż wymagań klientów.