RCOM - firany, zasłony, dekoracje, karnisze, rolety rzymskie Gdańsk

Doświadczenie jakie zdobyliśmy na rynku pozwala nam cieszyć się zaufaniem wielu klientów indywidualnych jak również instytucjonalnych na terenie całej polski a także i niektórych krajów Europy.

Naszym Klientom proponujemy wizytę projektanta, którego doświadczenie i wiedza oraz nowoczesne pomysły i indywidualne podejście do każdego klienta, pozwala sprostać preferencjom nawet najbardziej wymagających Państwa.

Przygotujemy szkice projektów – jako nasze propozycje, zaprezentujemy zdjęcia wykonanych przez nas prac, by w konsultacji z Państwem stworzyć nową dekorację. W tym procesie doradzamy przy wyborze tkanin – dobieramy kolorystykę, fakturę, dodatki. Kierujemy się przy ich doborze charakterem wnętrza (stylem), jego stopniem naświetlenia, wygodą w użytkowaniu okien, łatwością w czyszczeniu i konserwacji proponowanych dekoracji.

Towarzyszy temu dobór odpowiednich karniszy, szyn podsufitowych, wybór sposobu montowania rolet rzymskich, ekranów, itp. Kolejnym etapem naszej  pracy jest wzięcie dokładnych wymiarów, biorąc pod uwagę wszystkie zawiłości  architektoniczne pomieszczeń i stolarki okiennej, oraz ewentualne korekty zamierzeń projektowych.Następnie, na Państwa życzenie, montujemy karnisze i uściślamy wymiarowanie dekoracji z etapu projektowego. Po wykonaniu „dzieła” opcjonalnie udzielamy wskazówek jak zakładać dekoracje lub robimy to sami.


Aranżujemy wystroje okien

  • Szyjemy dekoracje okienne
  • Wykonujemy rolety rzymskie, austriackie, weneckie i dyliżansowe
  • Narzuty na łóżko i poduszki
  • Posiadamy duży wybór wzorów i materiałów
  • Pomagamy w doborze odpowiednich tkanin do wnętrza i Państwa gustu
  • Upinamy prace u klienta
  • Dokładnie wyliczamy ilości tkanin i składowych co pozwala zaoszczędzić pieniądze
  • Zapewniamy montaż karniszy na życzenie klienta

W naszej ofercie posiadamy stylowe karnisze wiodących producentów, o różnych przekrojach, oraz końcówki w różnorodnej stylistyce.

Oferujemy  także dodatki do firan: taśmy dekoracyjne, chwosty, koronki, koraliki, uchwyty do upinania dekoracyjnego, lamówki, gipiury, zapinki ozdobne, przelotki, itp.
W naszej ofercie uwzględniamy specyfikę i potrzeby w dziedzinie dekoracyjnej hoteli, pensjonatów, restauracji, kawiarni, klubów. W tym zakresie naszych usług proponujemy tkaniny posiadające atesty trudnopalności, plamoodporności, oraz materiały zaciemniające typu  Black-Out.