RCOM - firany, zasłony, dekoracje, karnisze, rolety rzymskie Gdańsk


Mam piękny widok na ogród i nie chcę go przysłaniać firankami, ale czegoś jednak mi brakuje w oknie. Bez niczego jest strasznie smutno i pusto. Mam nadzieje ze cos mi Państwo doradzicie.
Ilona z Oliwy


zobacz odpowiedź »

W moim mieszkaniu mam wystrój minimalistyczny, prawie surowy. Co by Państwo polecili, gdyż zwykłych plastikowych rolet na szybowych mam już dosyć.
Marek

zobacz odpowiedź »

Witam, jestem dyrektorem jednego z Trójmiejskich hoteli, potrzebujemy udekorować salę balową. Urządzamy w niej bankiety, wesela, bale, oraz wiele innych radosnych uroczystości. Potrzebujemy czegoś wykwintnego, przyciągającego uwagę.

zobacz odpowiedź »

Dzień dobry. Mam problem z sypialnią. Chciałabym żeby była przytulna i ciepła, lubię falbanki, ale tylko od czasu do czasu. Co państwo mi doradzicie?
Krystyna


zobacz odpowiedź »

Kupiliśmy ostatnio nowe mieszkanie, jesteśmy jeszcze przed remontem. Czy już teraz powinniśmy Państwa zaprosić, gdyż nie chcielibyśmy popełnić błędu, że będzie już na coś za późno.
Rodzina Kupałów z Osowy

zobacz odpowiedź »

Mam duże mieszkanie, w których dominują rolety rzymskie. Chciałabym, aby nie wydawały się tak bardzo surowe w wyglądzie. W nielicznych oknach wiszą same firanki, które nie zasłaniają szyn, ani rur na ścianach. Co mogę zrobić, aby ukryć te mankamenty wystroju?
Wiesława z Oliwy


zobacz odpowiedź »

Kupiłam mieszkanie i mam problem z udekorowaniem okien. Nie znam się zupełnie na rodzajach tkanin. W jednej części będzie mieszkała moja mama, która lubi ciemne, ciężkie tkaniny. Ja z kolei jestem zwolenniczką przezroczystych materiałów. Czy mogliby mi Państwo pomóc?
Katarzyna z Wrzeszcza


zobacz odpowiedź »

Podobają mi się tkaniny z gipiurą. Mam jednak dylemat. Nie wiem czy powinny być długie do ziemi, czy może raczej krótsze do parapetu?
Weronika z Oliwy


zobacz odpowiedź »
Witam, jestem osobą, która lubi prostotę, ale jednocześnie nasycone kolory. Chciałabym zasłonić okna, bez firanek i przesadnych upięć. Ale przede wszystkim zależy mi na zachowaniu prywatności.
Dorota z Przymorza


zobacz odpowiedź »
Mam problem z wyborem tkaniny, nie mówiąc już o kolorystyce do mojego mieszkania. Proszę pomóżcie.
Żaneta z Gdyni

zobacz odpowiedź »